Hakkımda

Hakkımda

Vet.Hekim Ufuk Çiftçi
Anka Akhisar Veteriner Kliniği 2018 Temmuz ayında Manisa’nın Akhisar ilçesinde Veteriner Hekim Ufuk ÇİFTÇİ tarafından çalışma hayatına başlamıştır.
Anka Veteriner Kliniği bünyesinde genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, doğum – jinekoloji, dahiliye, kulak – burun – boğaz, göz, diş sağlığı gibi küçük dostlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayacak yeterlilik ile hizmet vermektedir. Operatif tüm işlemler Veteriner Hekim Ufuk ÇİFTÇİ önderliğinde yürütülmektedir. Sağlık hizmetlerimiz dışında küçük dostlarımıza pet market (Profesyonel mamalar, tasma, oyuncak, mama kapları, taşıma boxları vs.) akhisar pet kuaför (Traş, banyo vs.) hizmetlerini titizlikle sunmaktayız.
Kliniğimizde modern teşhis ve tedaviye dayalı her türlü cihaz ve ekipman mevcuttur. Hemogram, Biyokimya, İdrar analizi, Mantar kültürü, Dijital röntgen, USG (Ultrason), Yoğun bakım üniteleri, Kavitron (diş taşı temizleme cihazı) ve benzeri. Kliniğimiz 7 gün 24 saat Akhisar ve çevre ilçelerdeki küçük dostlarımıza kesintisiz hizmet vermektedir. Acil durum hallerinde operasyonlar dahil tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.